Валерій Сушкевич на своїй сторінці Facebook: “Значима і дуже важлива подія на XV літніх Паралімпійських іграх – ідентифікація української держави як країни-учасниці Ігор – підняття українського національного прапора на території Паралімпійського селища. Загал нашої команди разом з Надзвичайним Повноважним Послом України в Федеративній Республіці Бразилія Ростиславом Троненком, заступником Міністра молоді та спорту України Миколою Даневичем представляли Україну як державу-учасницю під час підняття нашого прапора. Це регламентна офіційна церемонія, яка чітко прописана в деталях протоколу. Але я вирішив все-таки допустити порушення протоколу цієї церемонії, яке включало наш національний патріотичний прояв, коли ми побачили український прапор над Ріо! В цю хвилину, стоячи (по протоколу) біля мера Паралімпійського селища, я на повні груди перед кількома національними командами різних країн, які брали участь в церемонії, вигукнув, звертаючись до моєї чудової команди: “Слава Україні!!!” Ріо почуло голосне:”Героям слава!!!”“