Вже п’ять років у Кривому Розі діє проєкт «Соціальне таксі» для окремих категорій мешканців. Це люди, які перебувають на обліку в управліннях праці та соцзахисту населення і не мають власного автотранспорту. Скористатись послугою можуть дорослі та діти з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків, діти, хворі на ДЦП та злоякісні новоутворення та маломобільні громадяни. Фінансує соціальне таксі міський бюджет.
ТРК “Рудана”