Лише тиждень залишився до неймовірної зустрічі з улюбленим виконавцем та національною паралімпійською командою!.. Вже у наступну суботу, 27 серпня, о 19:00, ви матимете змогу разом із Pianoбой (Дмитром Шуровим), надихнути українських паралімпійців перед Ріо.
Приходьте, будьте з нами! Ваша підтримка – наша перемога!
Сторінка заходу у Facebook, долучайтеся та слідкуйте за новинами. У нас ще багато цікавого!