29 листопада о 14:00 год на платформі ZOOM Національна Асамблея людей з інвалідністю України в рамках реалізації програми « Національне партнерство – узгоджена доступність» представить результати аудитів доступності 45 об’єктів в 15 областях України, з них 38 об’єктів «Великого будівництва».
Чому доступність залишається проблемою?
Що ми, громадські об’єднання осіб з інвалідністю, можемо зробити?
Як може новий об’єкт громадського призначення, спроектований і прийнятий до експлуатації може бути фізично недоступним?
Чому на 11-му році ратифікації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю питання доступності залишаються такою великою проблемою? Це політика, бізнес, небажання впускати людей з інвалідністю в суспільство, нерозуміння питань інвалідності?
Ці та інші питання будуть обговорюватись під час Інформаційній сесії.
Запрошуються члени та партнери НАІУ, державні службовці, що працюють у цій сфері.
Контактний телефон: 0442796182, office-naiu@ukr.net
Програма «Національна партнерство-узгоджена доступність» реалізується громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів Державного бюджету України.