Я вірю, що як завжди, ми гідно представимо українську державу у світі на черговому грандіозному паралімпійському спортивному форумі чотирьохліття – XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року.
Україна потребує нашої підтримки в складний історичний період розвитку нашої держави. Певен, що саме наші перемоги – перемоги сильних духом спортсменів, які щодня долають існуючі бар’єри, але які формують суспільство рівних прав і можливостей – стануть для нашої держави справжньою підтримкою та гордістю.
Ми вміємо перемагати! Ми будемо перемагати! У нас вірить уся Україна!
Тому вірте у себе, в своїх тренерів,менеджерів, вірте в консолідовану потужну команду Національного паралімпійського комітету України, в нашу чудову державну інституцію – Український центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», у всіх, хто стільки сил і праці вклав у Ваші майбутні перемоги.
Валерій Сушкевич Президент Національного паралімпійського комітету України
Буклет: Національна паралімпійська збірна команда зразка 2016 року