27 січня 2023 року з 11:00 до 12:30 год (час закінчення – орієнтовний) Національна Асамблея людей з інвалідністю України організовує вебінар на тему «Доступність прихистків для тимчасового перебування маломобільних груп населення».
Спікери заходу:
Тетяна Жидкова – радник НАІУ з питань доступності, кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну інтер’єрів Національного авіаційного університету.
Ярослав Грибальський – керівник програм НАІУ з питань доступності, представник НАІУ у Львівській області.
В умовах повномасштабної війни в Україні з’явилась велика кількість людей, чиї будинки були пошкоджені, зруйновані або залишились на окупованих територіях. Як результат люди стали вимушеними переселенцями.
Саме для цих людей в найбільш безпечних районах держави створена мережа прихистків, як в наявних громадських будинках, так і у комплексах тимчасових споруд на відокремлених територіях.
На цьому вебінарі будуть висвітлені питання доступності прихистків для тимчасового перебування маломобільних груп населення.
Участь у заході передбачає реєстрацію безпосередньо перед входом на захід, після цієї реєстрації Ви отримаєте посилання для входу.
Прохання врахувати на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням:
https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZAkcOquqTMjE9MP3Fas3WpujdjOuYkSyPN1
Організатори почнуть приєднувати учасниць та учасників заходу об 10:50.
Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності та Християнської місії незрячих (СBM).
#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ