Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем («IFES») на платформі ZOOM продовжує проведення Тренінгу-інтенсиву «Психологія воєнного стану. Як формувати стійкість в кризових ситуаціях».
4 серпня 2022 року відбувся другий модуль на тему “Емоційна грамотність“, участь в якому взяли представники громадських організацій – членів НАІУ з різних регіонів України.
Під час другого модулю спікерка заходу Наталія Семитоцька – бізнес коуч, тренерка, засновниця Mental Health Academy UA ознайомила учасників з такими питаннями:
*Захід було проведено та розміщено інформацію в рамках реалізації проєкту «Сприяння правам осіб з інвалідністю шляхом розробки інклюзивних законів та політики» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем («IFES»)