Всі ми цінуємо Вас за чесність і людяність, за Вашу енергію і професіоналізм. Для багатьох з нас у ключові моменти життя Ви стали підтримкою та опорою, наставником, справжнім вчителем та другом!
Сьогодні ми вітаємо Вас з Днем Народження та від усієї душі бажаємо найперше – не втрачати віру у цей складний час. Щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на життєвому шляху не було ніяких перешкод. У нелегкій та необхідній роботі бажаємо успіхів, великих звершень, надійних партнерів, а Ваші мрії завжди збувалися і ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети.
Ми високо цінуємо те що роблять під вашим керівництвом національні паралімпійська і дефлімпійська збірні України на спортивному фронті для перемоги Україні в цій війні.
Ми разом! Ми команда! Слава Україні!
З повагою Колектив НАІУ