До якої саме діяльності хоче повернутися людина після отриманої травми? Обмеження або порушення в руховій сфері спонукає людей звертатися до фізичних терапевтів. Професія фізичного терапевта покликана досліджувати, оцінювати, визначати прогноз і виконувати втручання, які дають можливість особі повернути здатність виконувати повсякденну діяльність та відновлюють активну участь у житті після отриманої травми. Врахування запиту пацієнта ̶ один із найважливіших аспектів роботи фізичного терапевта. Це основа, яка відіграє ключову роль у побудові плану реабілітації.
Дізнайтесь докладніше які терапевтичні підходи використовують фізичні терапевти у своїй практиці, про складові ефективного завдання-орієнтованого навчання рухових навичок.
Багато пацієнтів мріють повернутися на свою попередню роботу або до діяльності, якою любили займатися до отриманої травми. Ділимося з Вами яскравими історіями ̶ прикладами практичної діяльності, підчас яких вдалося здійснити не одну мрію.
Пам’ятайте, здоров’я – це найцінніший дар у житті. Тож, бережіть здоров’я своє та своїх близьких!
І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.
Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.
Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.
Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».
Завантажити бюлетень за посиланням.
Архів усіх випусків бюлетеню за посиланням.
#НАІУ #УАФТ #USAID #MWH #Лікарям #Пацієнтам #ФізичнаТерапія #запит_пацієнта #завдання_орієнтоване_навчання