07 вересня 2021 року представниками ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» взято участь у черговій робочий зустрічі з партнерами-учасниками міжнародного Проєкта DISENEX+East (соціальне підприємництво для людей з інвалідністю), яка відбулася в режимі відеоконференції.
На заході учасниками з різних країн світу представлено короткі презентації прикладів передової практики підприємців з інвалідністю, попередні звіти про збір навчальних матеріалів та підбір існуючих безкоштовних онлайн-курсів для розвитку соціального підприємництва.
Також організатори проєкту ознайомили партнерів із міжнародним досвідом Германії, а саме із законодавством, яке регулює соціальне підприємництво, підприємництво та самозайнятість людей з інвалідністю, інфраструктурою підтримки стартапів та спеціальної підтримки.
Наприкінці заходу поділились думками та пропозиціями, обговорили організаційні питання і, за результатами проведеної робочої зустрічі, відпрацювали подальший план спільних дій.
РОБОТА ЩОДО УЧАСТІ НАІУ У РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТА DISENEX+East ТРИВАЄ!