Шановні читачі! Черговий випуск «Право на реабілітацію» ми присвятили Всесвітньому дню фізичної терапії 2020, який Всесвітня конфедерація фізичної терапії визначила 8 вересня. Цьогорічна кампанія зосереджена навколо реабілітації після COVID-19 та ролі фізичних терапевтів у лікуванні та менеджменті людей, які були уражені COVID-19.
А також у випуску: роздуми практика раннього втручання про «Білу книгу з фізичної та реабілітаційної медицини в Європі», а ще дізнаєтесь про GMFCS – систему оцінювання, створену для опису великих моторних функцій дітей та молоді з ДЦП, застосування якої розглянемо відповідно до конкретного випадку. Це найвідоміша із функціональних класифікаційних систем для ДЦП на сьогодні.
І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.
Приємного вам читання!
Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.
Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».
Завантажити бюлетень за посиланням.
#НАІУ #Лікарям #Пацієнтам #Фізична_терапія