В Запоріжжі презентували проєкт, який має допомогти людям, що спілкуються жестовою мовою отримувати якісне обслуговування і медичних та інших закладах та користуватися послугою сурдоперекладу будь коли. Презентацію соціальної ініціативи підтримали депутати фракції «Нова політика» в обласній раді – про нові можливості для запоріжців з інвалідністю розповість Маргарита Безбородова.
Джерело https://alexua.tv/