Міністру соціальної політики України
Лазебній М.В.
Шановна Марино Володимирівно!
Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» вітає Вас з призначенням на посаду Міністра соціальної політики України.
Зичимо успіхів і вагомих досягнень. Нехай команда Ваших однодумців буде надійною, а всі масштабні плани у такій значимій галузі, як соціальний захист, – ефективно реалізуються.
Знаємо Вас, як професійну і толерантну людину. Сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю міністерства та громадського руху осіб з інвалідністю у формуванні та реалізації політики соціального захисту громадян з інвалідністю та побудові інклюзивного суспільства в Україні.
З повагою Генеральний секретар НАІУ Вікторія Назаренко