В Києві Національна Асамблея людей з інвалідністю України провела навчальний семінар із соціального підприємництва для осіб з інвалідністю «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».
Участь у заході брали особи з інвалідністю віком від 18 років, у тому числі внутрішньо переміщені особи, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України, такі, що планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах.
Учасники тренінгу отримали практичні навики з розробки індивідуального плану саморозвитку, державної реєстрації особи підприємця та оподаткування і звітності, з маркетингу і менеджменту, з організації власної справи та складання бізнес-плану, але, головне, це унікальний шанс відкрити власну справу, або розвинути свій бізнес, що є гарною можливістю для покращення життя.
В кінці семінару організатори отримали схвальні відгуки від учасників:
«Величезна подяка за можливість відвідати триденний семінар із соціального підприємництва «Власна справа»! Отримала відповіді на всі питання, практичні поради від спеціаліста – тренера. Була настільки позитивна та дружелюбна атмосфера, що не хотілось розлучатись ні з організаторами, ні з учасниками, також багато нових знайомств. Корисний тренінг, було б добре як би такого роду тренінги продовжувались».
«Я вважаю, що такі семінари нам – людям з інвалідністю дуже необхідні, так як вони допомагають дізнатися законодательні моменти, за допомогою яких ми можемо розширювати свій базовий запас знань та можливості в майбутньому отримати статус ФОП».
«Дякую за таку можливість. Подібні знання дуже потрібні людям з інвалідністю. Графік був дуже за напружений. Хотілось би більше часу та більше детальної інформації».
«Дякую за можливість отримати систематизовані знання з організац3ії діяльності ФОП. Хотілося б більше практичних питань. Триденний формат досить зручний».
Бажаємо успіху учасникам семінару у відкритті власної справи!