Впровадження раннього втручання в Дніпрі та Дніпропетровській області

Впровадження раннього втручання в Дніпрі та Дніпропетровській області
10 Липня 2018
Друкувати цю новину

12 липня в м. Дніпро відбудеться Форум батьків «Формування платформи: батьки за раннє втручання в Україні» та прес – конференція на тему «Формування політики РВ у м. Дніпро та Дніпропетровському регіоні» в рамках проєкту «Формування послуги РВ в м. Дніпро та Дніпровському регіоні шляхом діалогу між батьками, фахівцями, владою», що впроваджується за фінансування ЄС в межах та як невід’ємна частина спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Батьки дітей з обмеженими можливостями, що приєдналися до Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» та об’єднались у Дніпропетровську регіональну платформу виступають ініціаторами та організаторами цих заходів.

Прийняти участь в обговоренні питання важливості впровадження системи раннього втручання для дітей від 0 до 4 років та заходи, що вже здійснюється в місті Дніпро та області задля запровадження цієї системи, досягнення, успіхи та питання, що все ще потребують вирішення задля успіху впровадження РВ в регіоні запрошені представники Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», Всеукраїнського батьківського форуму за РВ, спеціалісти, представники НУО та батьки.

Початок прес-конференції о 13:00, початок Форуму о 10:00.

Прес-конференція відбудеться в Прес – центрі “Інформатор ” по вул. Вознесенській б. 14.

Форум проходитиме за адресою: вул. Вознесенська, б.23, Дніпровська Центральна бібліотека.

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Розвиток батьківського руху на підтримку впровадження РВ в Україні та здійснення батьками дітей з інвалідністю та особливостями розвитку адвокації РВ на сьогодні підтримується та фінансується Європейським Союзом в межах вищезазначеного спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

  Категорія: