29.09-02.10. Всеукраїнський навчально-практичний семінар з питань запровадження інклюзивних програм для дітей та молоді з інтелектуальною недостатністю

22 Вересня 2016 Друкувати цю новину

Всеукраїнський навчально-практичний семінар з питань запровадження інклюзивних програм для дітей та молоді з інтелектуальною недостатністюВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» та ГО «Київська міська спортивна федерація бадмінтону осіб з інвалідністю» проводять Всеукраїнський навчально-практичний семінар з питань запровадження інклюзивних програм для дітей та молоді з інтелектуальною недостатністю, який відбудеться з 29 вересня по 02 жовтня 2016 року в м. Києві.

Захід проводиться в рамках Всеукраїнської програми «Сприяння розвитку громадського руху молоді з обмеженими фізичними можливостями в Україні».

На заході планується презентація діючих програм громадських організацій та представників профтехосвіти в рамках інклюзивного підходу до роботи з молоддю з проблемами інтелектуального розвитку.

До участі у заході запрошені представники відділу спорту Шевченківської райдержадміністрації міста Києва та громадські адміністрації з різних регіонів України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.