20-22 жовтня у м.Харкові відбудеться бізнес-тренінг «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

20-22 жовтня у м.Харкові відбудеться бізнес-тренінг «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»
18 Жовтня 2016
Друкувати цю новину

бізнес-тренінг «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

З 20 по 22 жовтня 2016 року в м. Харкові відбудеться 3-денних бізнес-тренінг з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

Захід проводиться Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». В рамках проєкту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

Виконавці проєкту: UCPWheels for Humanity (США), Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) та Українська асоціація фізичних терапевтів. Проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проєкт має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньопереміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України,  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі в таборах активної реабілітації.

3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
  • Воркшоп «Проєктування бізнесмоделі власного бізнесу»
  Категорія: