2 модуль тренінгу тренерів з раннього втручання у Києві

2 модуль тренінгу тренерів з раннього втручання у Києві
17 Вересня 2019
Друкувати цю новину

16 вересня у Києві розпочався 2 модуль тренінгу тренерів з раннього втручання, який проводить БФ «Інститут раннього втручання» в співпраці ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ), Португальською асоціацією раннього втручання ANIР  за підтримки Мінсоцполітики, фонду «Відродження» та програми раннє дитинство Інституту відкритого суспільства (OSF -ECP).

Тим самим в Україні з’являється команда в складі 25 фахівців, які підготовлені для навчання команд фахівців з раннього втручання, які будуть надавати послугу згідно з сучасними стандартами.

Весь тренінг присвячено практикам, які рекомендується використовувати в ранньому втручанні, щоб якомога ефективніше залучити сім’ю до спільного процесу розвитку дитини та покращення якості життя родини.

Це доказові практики, яким тренери з раннього втручання будуть навчати майбутні команди РВ.

Одна з таких важливих і дієвих практик – це #екокарта, вона допомагає спеціалістам та родині визначити коло підтримки, яке має сім’я, та якість цієї підтримки.

Життя родини та стосунки з оточенням, рідними, друзями, колегами змінюються, коли народжується дитина з особливостями розвитку. Часто родини відчувають себе самотньо та ізольовано, і це дуже впливає на їх можливості та повсякденне життя.

Тому допомога родині в визначенні підтримуючого оточення, визначення родиною, яку допомогу оточуючі можуть надати, одне з важливих завдань послуги РВ.

Адже послуга РВ закінчується, а та підтримка, якою є для родин їхні друзі, родичі та інші люди залишаться в подальшому.

Джерело: Інститут раннього втручання

.

  Категорія: