16-18 листопада 2015 року м. Вінниця. Семінар «Громадський моніторинг дотримання прав переселенців з інвалідністю – користувачів психіатричної допомоги»

16-18 листопада 2015 року м. Вінниця. Семінар «Громадський моніторинг дотримання прав переселенців з інвалідністю – користувачів психіатричної допомоги»
2 Листопада 2015
Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) спільно з Всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю користувачів психіатричної допомоги «ЮЗЕР» запрошує Вас взяти участь в семінарі «Громадський моніторинг дотримання прав переселенців з інвалідністю – користувачів психіатричної допомоги», який відбудеться 16-18 листопада 2015 року в  м. Вінниця.

Програма заходу передбачає обговорення методики та сутності громадського моніторингу дотримання прав переселенців, які мають інвалідність та користуються психіатричною допомогою.

До участі у заході запрошені представники громадських організацій людей з інвалідністю, експерти у сфері проведення громадського моніторингу.

В разі зацікавленості взяти участь у заході, просимо заповнити анкету-заявку та направити її на електронну адресу uangouser@gmail.com та office@naiu.org.ua, але не пізніше 15:00 год. 06 листопада 2015 року.

За додатковою інформацією звертайтесь:

  • в м. Вінниця Імереллі Руслан Едуардович – (093) 603-40-00;
  • в м. Київ – Секретаріат НАІУ, Фадєєв Олександр Григорович – (044) 279-61-82.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

  Категорія: