АНОНС! 29 вересня. Вебінар на тему: «Впровадження правових і політичних змін, щодо реабілітації осіб з інвалідністю по зору. Адвокатування питань реабілітації цивільних та військових, що втратили зір внаслідок війни, членів їх родин і людей з інвалідністю по зору»

28 September 2023

ГС «ВГО «Національнаа Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з ГС «Сучасний погляд» запрошують вас взяти участь Фінальному заході із серії онлайн вебінарів на тему: «Впровадження правових і політичних змін, щодо реабілітації осіб з інвалідністю по зору. Адвокатування питань реабілітації цивільних та військових, що втратили зір внаслідок війни, членів їх родин і людей з інвалідністю по зору».

Захід відбудеться 29 вересня о 14:00 год за Київським часом на платформі ZOOM. Усі бажаючі взяти участь в заході в якості слухачів можуть перейти за посиланням: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZUkf-2orz8iGdbb3uQ20lc-G9IMP6A8Gyu9 .

Участь передбачає реєстрацію, просимо передбачити на це декілька хвилин безпосередньо перед входом на захід.

 

*Захід організовано Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України у співпраці з ГС “Сучасний погляд”  за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги, спрямованої на підвищення доступності політичного та суспільного життя, а також повного включення всіх громадян у демократичний процес. Будь-які думки, висловлені під час заходу, належатимуть авторам і не обов’язково відображають погляди IFES.

 

 

  

Related news

All news

Admission to NAPD

Are you impressed by our activities? Join the member organizations of the National Assembly of People with Disabilities of Ukraine!
join NAPD