22 день війни. Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує працювати
17 Березня 2022
Поширити:
Секретаріат НАІУ продовжує працювати в Києві, представники НАІУ в областях. Секретаріат підтримує контакти з тимчасово окупованими областями (за можливості).
Організації – члени НАІУ у співпраці з державними структурами займаються евакуацією людей з інвалідністю та членів їх родин з різних областей України.
Співпрацюємо з різними міжнародними організаціями людей з інвалідністю щодо розміщення людей з інвалідністю, надання гуманітарної допомоги.
Надаємо адресну гуманітарну допомогу людям з інвалідністю, родинам, які виховують дітей з інвалідністю. Завдяки міжнародній підтримці партнерів за два дні було надано фінансової допомоги на 132 тис грн.
На базі організацій – членів НАІУ створені транзитні центри для людей з інвалідністю, сімей з дітьми з інвалідністю, яких вивозять з окупованих місць і небезпечних районів. Усі місця адаптовані під потреби людей з інвалідністю.
Підготували та проадвокатували внесення змін до законодавчо-нормативних актів щодо перетину кордону людьми з інвалідністю, надання благодійної допомоги.
Консультуємо людей з інвалідністю та членів їхніх родин щодо евакуації, перетину кордону, надання гуманітарної допомоги.
Моніторимо та надаємо інформацію щодо ситуації з людьми з інвалідність в умовах війни агенціям ООН, міжнародним інституціям, які відстоюють права осіб з інвалідністю.
Ви можете нам писати на електронну адресу, яка є на сайті НАІУ, на офіційну сторінку НАІУ у ФБ, приватні адреси членів секретаріату, чи представників в областях.
Дякуємо міжнародним партнерам, усім хто надав та продовжує допомагати нашій країні.
Слава Україні! Тримаймося!
==================
he National Assembly of People with Disabilities of Ukraine under the war conditions today:
The NADU Secretariat continues its activities in Kyiv. The NADU representatives keep working in Ukrainian regions. The Secretariat stays in touch with the temporarily occupied regions (wherever possible).
The NADU member organizations, in joint cooperation with government agencies, are evacuating people with disabilities and their families from different regions of Ukraine.
We are cooperating with various international organizations for people with disabilities to help accommodate people with disabilities and provide them with humanitarian aid.
On the basis of NADU member organizations, transit centers have been established for people with disabilities and families raising children with disabilities, who are being evacuated out of the occupied places and dangerous areas. All these centers are adapted to the needs of people with disabilities.
We are consulting people with disabilities and their families regarding evacuation and humanitarian aid issues.
We are providing targeted humanitarian aid to people with disabilities and families raising children with disabilities.
The NADU has prepared and advocated amendments to the laws and regulations concerning the procedure of crossing borders by people with disabilities and providing charitable help.
We are monitoring and providing information on the state of people with disabilities under the war to the UN agencies and international institutions advocating the rights of people with disabilities.
You can write to the e-mail address on the NADU web-site, through Facebook and private e-mail contacts of the Secretariat members or the NADU regional representatives.
Гуманітарна допомога для людей з інвалідністю , людей похилого віку є важливою складовою загальної системи підтримки під час криз, конфліктів та природних катастроф. Вона ґрунтується на принципах доступності, інклюзивності та рівності. Часто люди з інвалідністю, люди похилого віку стикаються з додатковими бар’єрами у доступі до життєво необхідних ресурсів, таких як продукти харчування, вода, медична допомога […]
На передодні 3 грудня понад 90 організацій, у тому числі і Національна Асамблея людей з інвалідністю України, як член Європейського Форуму інвалідності, звернулась з листом до Хаджі Лабіб, еврокомісара з питань рівності. Цей заклик мав на меті забезпечити під час головування Бельгії в Раді ЄС пріоритетними залишалися питання, пов’язані з інклюзією, доступністю та рівними […]
Ми раді представити результати дослідження, проведеного в межах проєкту «Запровадження громадської участі осіб з інтелектуальними порушеннями в місті Києві», який реалізується ГО «Благодійне товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Метою дослідження було вивчення доступних інструментів громадської участі для людей з інтелектуальними порушеннями в Києві та оцінка їх ефективності в контексті […]
Законом передбачено створення Нацкомісії з питань психічного здоров’я, яка є постійно діючим колегіальним органом, що перебуває у сфері управління Кабінету міністрів та здійснює визначені цим законом та іншими актами законодавства функції у сфері психічного здоров’я. Серед повноважень Нацкомісії: Документом також вводиться сертифікація за професійними напрямами роботи психологів (в Нацкомісії) та сертифікація психотерапевтів саморегулівними організаціями (СРО), які […]
У 2025 році гуманітарна ситуація в Україні залишається критичною через тривалу війну. Майже 12,7 мільйона людей потребують допомоги, зокрема внаслідок руйнувань інфраструктури, наслідків обстрілів та економічних труднощів. Вразливі групи населення, такі як люди з інвалідністю, жінки та діти, стикаються з особливими труднощами. Важливими напрямками гуманітарного реагування є забезпечення доступу до медичних послуг, житла та освіти, […]
Документ, представлений ООН, висвітлює актуальні гуманітарні потреби України та її біженців на 2025 рік. Станом на кінець 2024 року понад 12,7 мільйона людей в Україні та 2,2 мільйона біженців за кордоном потребують термінової допомоги. Основні пріоритети гуманітарного реагування включають забезпечення доступу до охорони здоров’я, житла, освіти та захисту. Особлива увага приділяється вразливим групам населення, зокрема […]