Важливим моментом для кожної людини після ураження спинного мозку є повернення до мобільного життя. Це шлях від лікарняного ліжка до активного, максимально незалежного від сторонньої допомоги життя поза медичним чи реабілітаційним закладом, але не всі можуть одразу звикнути до крісла колісного.
Саме тому за ініціативи кейс-менеджерки проєкту «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я» у місті Дніпро Ольгою Волковою було проведено тренінг для людей, які тільки но почали опановувати крісло колісне після травм та ампутацій.
“Даний тренінг буде корисним для людей, які отримали інвалідність та тільки но почали освоювати крісло колісне, – говорить Ольга Волкова. – Окрім тренерів та самих учасників, у Центр було запрошено представників місцевої влади, з якими було обговорено нагальні питання в потребах облаштування Центру для подальшого функціонування, це поточні ремонти приміщень в корпусах, заниження ліфта у бомбосховище для людей з інвалідністю та похилого віку”.
Загалом усі залишились задоволені проведеним тренінгом та зустріччю з представниками місцевих органів влади.
********
Публікація розміщена в рамках реалізації міжнародного проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum).
Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.