Разом до відновлення Миру та досягнення Цілей сталого розвитку в Україні!

Разом до відновлення Миру та досягнення Цілей сталого розвитку в Україні!
25 Серпня 2022
Друкувати цю новину

Людські взаємини неможливо уявити без проявів тепла і турботи. Якими би сильними ми не були, підтримка збільшує наші сили! Вона, як ковток свіжого повітря! Сьогодні ми вчергове розповімо, як своєчасна допомога в потрібну годину важлива для людей з інвалідністю, що опинилися в складних життєвих обставинах, пов’язаних з війною.

За рахунок коштів, отриманих в рамках проєкту «Рятуймо разом», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки ТОВ «Байєр», ми мали можливість надати допомогу Центрам тимчасового перебування для людей з інвалідністю в декількох регіонах України. Це дозволило їм надати часткову комплексну послугу з розміщення (проживання) та харчування людям, які були змушені покинути свої домівки.

Мова піде про Центр тимчасового перебування для людей з інвалідністю, родин, які виховують дітей з інвалідністю, людей похилого віку (з числа внутрішньо переміщених осіб) та його мешканців. Центр, через якій партнерами Національної Асамблеї людей з інвалідністю України – Дніпровським учбово-виробничим підприємством Українського товариства сліпих» (ПОГ «ДУВП УТОС») у місті Дніпрі надається гендерно орієнтована гуманітарна допомога, зокрема і кризові послуги.

«Після 24 лютого життя українського суспільства різко змінилося. Ці страшні та неочікувані події, які прийшли в наші домівки, перетворили нас на одну згуртовану та незламну сім’ю.  Ми всі об’єдналися і показали, що означає сила волі,  ̶  говорять працівники Центру».  ̶  Ми усвідомили, що головне – це загальний захист від ворога та підтримка один одного. Завдяки спільним зусиллям ми наближаємося до перемоги. Кожен українець зараз робить все можливе на «своєму фронті». І далі на нас чекає великий обсяг роботи з відновлення нашої країни.  Для цього нам необхідні сили та підтримка наших союзників. За допомогою друзів та партнерів з дружніх нам країн ми покажемо всьому світу, що майбутнє – в мирі, розвитку та модернізації суспільства, а не в руїнах».

Кожен мешканець Центру – це особистість і у кожного своя історія, яка заслуговує на екранізацію.  Ось декілька з них:

Ірина Володимирівна з міста Попасна. До війни Ірина була успішним підприємцем, працювала у сфері торгівлі. Під час обстрілів міста ховалась із родичами та сусідами у підвалі тижнями. “Гріли руки дітям водою, яку нагрівали на багатті”. Було ухвалено рішення евакуюватися до Дніпра.Разом із сином Олександром живе у Центрі та допомагає людям старшого покоління. За місяці перебування в Центрі Ірина адаптувалася та відчула себе у безпеці:  «Дуже переживала за сина …”.  Наразі Ірина працює комендантом та допомагає працівникам Центру стежить за порядком.  У перервах від роботи пече смачні пиріжки для дітлахів і їздить гуляти до парків разом із сином.

Історія Анатолія Савелійовича з міста Слов’янськ дещо відрізняється від інших. Працював водієм, але 10 років тому різко втратив зір і тепер має першу групу інвалідності. Він каже, що поїхав з міста, бо не виносив звуку артилерії. Його евакуювали добровольці. Анатолій прибув в центр із болем – стійкими наслідками серцевого нападу, який пережив за місяць до евакуації. Він сказав, що не їв упродовж 24 годин. Нині мешкає у новому, щойно відремонтованому, приміщенні. Інші мешканці Центру відразу ж оточили його турботою і почали опікати. За час перебування Анатолій також вже адаптувався та відчув себе у відносної безпеці, але дуже хвилюється за рідне місто. Наразі Анатолій полюбляє прогулянки по території Центру та слухати аудіо книжки.

«Це наш новий дім» – так тепло Анатолій та Ірина відгукується про Дніпро!

«Все це стає можливим завдяки спільній та структурованій роботі організаторам проєкту.  Ми змогли забезпечити дахом над головою та усім необхідним для життя людей, які втратили важливу частину свого життя – місце, де вони проживали, рідний будинок. Дякуємо за допомогу ТОВ «Байєр», що не залишаєте людей з інвалідністю віч-на-віч з війною. Спільними зусиллями ми допомагаємо та за можливості будемо продовжувати допомагати вимушено переміщеним особам з числа більш незахищених верств населення. Це наша місія!» – говорять працівники Центру.

Зараз головне для нас – протягнути руку допомоги та врятувати кожного, хто цього потребує, адже головний ресурс нашої України – ЛЮДИ! Нам не можна зупинятися і опускати руки, за нами діти – наше майбутнє, яким ми зобов’язані подарувати світ без війни! Є люди, які роблять цей світ добрішим! Пишаємося, що такі чуйні, щирі та щедрі душею і небайдужі люди є в нашій країні та світі!

Реалізація розпочатого Проєкту допоможе ще багатьом людям з інвалідністю, дітям, людям похилого віку! Дякуємо партнерам проєкту за таку підтримку!

Німецька компанія «Байєр» – міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства і є соціально відповідальною. Діяльність компанії ґрунтується на дотримання принципів сталого розвитку.

Реалізація проекту «Рятуймо разом» триває!

Слава Україні!