Сприяємо покращенню надання послуг для жінок з інвалідністю в сфері охорони здоров’я

Сприяємо покращенню надання послуг для жінок з інвалідністю в сфері охорони здоров’я
18 Листопада 2022
Друкувати цю новину

Багатофункціональне гінекологічне крісло закупила ГО “Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю “ЛІДЕР” » для ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» в рамках проєкту «Допомога людям з інвалідністю в умовах війни», який реалізує за підтримки японської організації AAR Japan[難民を助ける会] у співпраці з Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Крісло сучасне, доступне, зручне, висота регулюється, забезпечує максимальний комфорт і безпеку пацієнткам з порушенням мобільності. На нього легко пересісти.

Інструктаж щодо використовування та обслуговування багатофункціонального гінекологічного крісла, для медичного персоналу провів інженер, який приїхав з Києва для встановлення крісла.

А жінки, які користуються кріслами колісними, із задоволенням оцінили нове обладнання. Усі залишились з позитивними емоціями.

Раді, що ще один гінекологічний кабінет, через який проходить безліч жінок, забезпечений доступним та комфортним кріслом.

Влітку таке крісло було придбане для КНП «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» завдяки американський організації.

Дякуємо нашим японським та американським партнерам за таку можливість!

Разом до ПЕРЕМОГИ! Разом ми СИЛА!

  Категорія: