повернутися на головну

Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку

Всеукраїнський проєкт
Національної Асамблеї людей з інвалідністю України
«Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку»

Термін реалізації: вересень-грудень 2020

Фінансування реалізації проєкту здійснюється за фінансової підтримки державного бюджету України

Мета: Сприяння забезпеченню прав жінок з інвалідністю шляхом посилення спроможності громадських організацій жінок/осіб з інвалідністю, лідерок з інвалідністю, подолання стереотипів та впровадження питань інвалідності в політику гендерної рівності.

Цільова аудиторія: представники/ці організацій осіб / жінок з інвалідністю, дівчата з інвалідністю, матері, які виховують дітей з інвалідністю, члени родин осіб з інвалідністю; жіночі, феміністичні організації, що працюють в інтересах осіб з інвалідністю; представники/ці органів центральної та місцевої державної влади, органи місцевого самоврядування, депутати різного рівня; представники /ці установ, що надають послуги особам/ жінкам з інвалідністю та їх сім’ям у різних сферах життєдіяльності

Завдання проєкту:

  • Забезпечення участі в процесі прийняття рішень організацій жінок/ осіб з інвалідністю в питаннях захисту прав жінок з інвалідністю та просування гендерної рівності при формуванні політики на національному та місцевому рівні.
  • Підвищення професійного рівня представників/ць громадських організацій осіб з інвалідністю, жінок з інвалідністю, лідерок, правозахисниць, представників/ць державних органів влади з питань захисту прав жінок з інвалідністю.
  • Покращення інформування жінок та дівчат, в т.ч. з інвалідністю щодо реалізації їхніх прав, питань інвалідності, освіти, працевлаштування, доступу до медичних послуг, гендерної рівності, участі у громадському та політичному житті, кращий позитивний досвід жінок з інвалідністю тощо

Керівник проекту: Байда Лариса Юріївна - Начальник відділу НАІУ (044) 279-61-82, 050 334 86 40
office@naiu.org.ua