Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію». Важливість запиту пацієнта

Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію». Важливість запиту пацієнта
29 Грудня 2021
Друкувати цю новину

До якої саме діяльності хоче повернутися людина після отриманої травми? Обмеження або порушення в руховій сфері спонукає людей звертатися до фізичних терапевтів. Професія фізичного терапевта покликана досліджувати, оцінювати, визначати прогноз і виконувати втручання, які дають можливість особі повернути здатність виконувати повсякденну діяльність та відновлюють активну участь у житті після отриманої травми. Врахування запиту пацієнта  ̶  один із найважливіших аспектів роботи фізичного терапевта. Це основа, яка відіграє ключову роль у побудові плану реабілітації.

Дізнайтесь докладніше які терапевтичні підходи використовують фізичні терапевти у своїй практиці, про складові ефективного завдання-орієнтованого навчання рухових навичок.

Багато пацієнтів мріють повернутися на свою попередню роботу або до діяльності, якою любили займатися до отриманої травми. Ділимося з Вами яскравими історіями  ̶ прикладами практичної діяльності, підчас яких вдалося здійснити не одну мрію.

Пам’ятайте, здоров’я – це найцінніший дар у житті. Тож, бережіть здоров’я своє та своїх близьких!

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

 

Завантажити бюлетень за посиланням.

Архів усіх випусків бюлетеню за посиланням.

 

#НАІУ #УАФТ #USAID #MWH #Лікарям #Пацієнтам #ФізичнаТерапія  #запит_пацієнта  #завдання_орієнтоване_навчання

  Категорія: