ОСВІТА: ІНКЛЮЗІЯ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ОСВІТА: ІНКЛЮЗІЯ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
31 Серпня 2021
Друкувати цю новину

У рамках програми «Інклюзія в громадах», яка виконується у межах Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI» розроблено буклет “Освіта: інклюзія та універсальний дизайн”.

Буклет охоплює:

  • визначення поняття інклюзивної освіти;
  • пояснення соціальної моделі розуміння інвалідності як передумови для інклюзивної освіти;
  • презентацію правових аспектів впровадження інклюзивної освіти в Україні;
  • концепцію універсального дизайну в навчанні як інструмент втілення підходу інклюзивної освіти.

Буклет буде корисним представникам місцевих підрозділів освіти, педагогам, що працюють в інклюзивних класах, соціальним працівникам та працівникам захисту прав дітей, працівникам ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти, працівникам інклюзивно-ресурсних центрів, батькам дітей із особливими освітніми потребами та усім, хто цікавиться питаннями інклюзивної освіти.

Завантажити буклет у форматі PDF.

Фотографія обкладинки буклету. Назва буклету "Освіта: інклюзія та універсальний дизайн". Цитата "Сьогодні інклюзія в освіті є не лише однією з фундаментальних засад розвитку освіти, але й філософією розуміння участі людини у житті суспільства", ЄС 2012. Ілюстрація лупи, яка наведена на чотири підрозділи буклету: "Інклюзія в освіті: як ми її розуміємо", "Правовий аспект", "Соціальна модель розуміння інвалідності", "Універсальний дизайн у навчанні". Знизу логотипи співпрації з Німеччиною, KfW, УФСІ, Крок за кроком та Національної Асамблеї людей з інвалідністю. Також знизу напис: "Буклет розроблено на замовлення Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) у межах програми «Інклюзія в громадах», яка виконується у відповідності з Проєктом «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)», що фінансується з грантових коштів Уряду Німеччини, наданих через KfW

  Категорія: