Національна Асамблея людей з інвалідністю України презентує видання «Недоношені діти»

3 Лютого 2021
Друкувати цю новину

Унікальне видання для батьків недоношених дітей, створене в рамках україно-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» з метою допомогти батькам недоношених малюків в питаннях догляду і відповісти на практичні питання. Крім цього посібник містить багато історій батьків, діти яких з’явилися на світ передчасно.

Даний посібник – це українська версія другого видання книги Дани Уекслер Ліндн, Емми Тренті Паролі і д-ра Міа Уекслер Дорон «Недоношені діти. Безцінний посібник для батьків недоношених дітей».

Тиражування книги здійснено Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України завдяки фінансовій підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО для реформування системи догляду за дітьми з інвалідністю» та міжнародної організації Soft Tulip.

Видання безкоштовно розповсюджено серед батьківських громадських організацій Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання», центрів раннього втручання та відділень Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

НАІУ висловлює слова подяки Оксані Кунанець-Сварник, Надії Матківській, Євгеніїя Медведенко, які зробили все можливе і не можливе, щоб це відбулось.

Мова: Український.

Автори: Дана Уекслер Ліндн, Емма Тренті Паролі і д-р Міа Уекслер Дорон.

Читати …

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар