Аналітичний звіт за результатами опитування щодо стану готовності осіб (дітей) з інвалідністю та осіб старшого віку до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років

29 October 2024

Протягом серпня 2024 року Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (CBM) проводилося опитування для визначення стану готовності осіб (дітей) з інвалідністю та осіб старшого віку до осінньо-зимового періоду 2024 – 2025 років.

У результаті проведеної роботи підготовлено Аналітичний звіт, у якому викладено інформацію про виклики та проблеми, з якими стикаються ці групи населення під час підготовки до холодних пір року, а також сформульовано узагальнені висновки та рекомендації стосовно необхідності аналізу потреб людей з інвалідністю і людей старшого віку, виявлення бар’єрів, з якими вони стикаються під час доступу до гуманітарної допомоги (зокрема, фінансової підтримки, ліків, продуктів харчування, джерел енергії тощо) та підготовки до осінньо-зимового періоду, а також щодо шляхів подолання виявлених проблем.

Крім того, документ містить конкретні рекомендації стосовно підвищення інклюзивності гуманітарних програм і покращення умов для людей з інвалідністю та людей старшого віку під час підготовки до зимового періоду.

Ознайомитись з Аналітичним звітом за результатами опитування щодо визначення стану готовності осіб (дітей) з інвалідністю та осіб старшого віку до осінньо-зимового періоду 2024 – 2025 років можна за посиланням.

Звіт підготовлено та розміщено в рамках проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю (2-га фаза)», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України у співпраці з Європейським Форумом з питань інвалідності (European Disability Forum, EDF) та Християнської місії незрячих (CBM).

Related news

All news

Admission to NAPD

Are you impressed by our activities? Join the member organizations of the National Assembly of People with Disabilities of Ukraine!
join NAPD
en_USEnglish