Зустріч з представниками Всесвітньої Продовольчої програми ООН

Зустріч з представниками Всесвітньої Продовольчої програми ООН
28 Листопада 2022
Друкувати цю новину

В офісі Всесвітньої Продовольчої програми ООН відбулась зустріч з представниками Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.  Зустріч проходила в змішаному форматі. Представники організацій  з різних областей змогли приєднатись до обговорення важливих питань, а саме механізмів надання грошової допомоги особам з інвалідністю та особам похилого віку в 2023 році.

На зустрічі обговорювались бар’єри в наданні грошової допомоги, які були визначенні в дослідженні  «Cash Feasibility Assessment conducted on adult internally displaced people (IDPs) with disabilities in Ukraine in May/June 2022, зміни, нові виклики, які з’явились в областях та намічені шляхи подолання  перешкод. Дослідження проводило НАІУ у серпні ц.р. Ознайомитись з результатами дослідження можна за посиланням https://naiu.org.ua/cash-feasibility-assessment-conducted-on-adult-internally-displaced-people-idps-with-disabilities-in-ukraine-in-may-june-2022-cash-feasibility-assessment-conducted-on-adult-internally-displaced-people/

Завдяки підтримці  Продовольчої  програми ООН та сприяння Благодійної організації «100 Відсотків життя» Національна Асамблея людей з інвалідністю України змогла забезпечити в 2022 році продуктовими наборами більше 10 тис людей з інвалідністю та людей похилого віку з різних областей України.

 
  Категорія: