ЗАПРОШУЄМО! Завтра, 24 червня 2022 на вебінар: “Особливості безкоштовного отримання технічних засобів реабілітації під час воєнного стану “.

23 Червня 2022
Друкувати цю новину

ЗАПРОШУЄМО! Завтра, 24 червня 2022 року, о 15:00 год за Київським часом Громадська організація «Харківська асоціація незрячих юристів» в онлайновому режимі на платформі Zoom проводить Вебінар на тему : “Особливості безкоштовного отримання технічних засобів реабілітації під час воєнного стану “.

Питання, які будуть розглядатись:

1. Куди звертатись за отриманням ТЗР?

2. Як скористатися кабінетом особи з інвалідністю?

3. Які можливості отримати ТЗР на окупованих територіях та про забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР в наслідок бойових дій?

4. Що таке екстериторіальність при отриманні ТЗР?

На ці та інші питання відповідатимуть юрист Харківської Асоціації Незрячих Юристів – Ігор Шрамко  та керівник Львівського відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю — Галина Мисаковець.

Взяти участь можна за посиланням:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZwpf-iopzwqGdIgpFA57S0ImbCE_Tq4MsK2

Участь передбачає реєстрацію безпосередньо перед входом на захід.

Прохання передбачити на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням. Організатори почнуть приєднувати учасників о 14:45 год.

Захід відбувся в рамках проєкту “Криза в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар