Відбулась чергова зустріч лідерів/лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю – членів НАІУ

Відбулась чергова зустріч лідерів/лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю – членів НАІУ
7 Вересня 2023
Друкувати цю новину

6 вересня 2023 року Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) на платформі ZOOM була проведена чергова традиційна зустріч лідерів/лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю – членів НАІУ.

Метою якої є обмін інформацією щодо діяльності ГОІ стосовно допомоги людям з інвалідністю внаслідок російського вторгнення; підвищення інформованості керівників та лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю  щодо останніх змін на національному та міжнародному  рівні у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю.

Участь в заході взяли представники/ці громадських організацій осіб з інвалідністю та особи з інвалідністю з різних регіонів України

Учасники обмінялись інформацією щодо діяльності організацій у регіонах. Присутні розповіли про останні новини, зміни у своїх областях, проблеми з котрими вони стикаються, а також про шляхи їх вирішення.

Працюємо далі.

*****

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity.  Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.