Тренінг з Європейської соціальної хартії та її використання в Україні

Тренінг з Європейської соціальної хартії та її використання в Україні
14 Квітня 2021
Друкувати цю новину

21 квітня 2021 року відбудеться онлайн-тренінг для представників неурядових організацій (НУО) з Європейської соціальної хартії та її використання в Україні.

Програма заходу включатиме:

Частина 1. Загальна частина: Європейська соціальна хартія як Соціальна конституція Європи та один з двох фундаментальних договорів Ради Європи у сфері захисту прав людини.

Частина 2. Права осіб з інвалідністю за ЄСХ: Захист осіб з інвалідністю у міжнародному праві. Політика Ради Європи щодо осіб з інвалідністю.

Лекторкою виступить Алла Федорова, національна експертка Проекту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні», доцентка кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, кандидатка юридичних наук.

Окрема увага приділятиметься практиці Європейського комітету з соціальних прав. Під час тренінгу передбачено інтерактивні завдання та дискусії.

Запрошуємо Вас взяти участь у Тренінгу та запросити всіх зацікавлених осіб, в тому числі представників органів державної влади та інших громадських організацій.

Звертаємо увагу на попередню регістрацію https://forms.gle/vmKd3FREhh6oGBZA9 

  Категорія: