Уже більше п’яти місяців українці живуть із постійним відчуттям страху. Його посилюють звуки повітряних тривог, вибухів, обстрілів і залпів артилерії. Це активує реакцію на виживання в складних умовах, відому як “бийся, тікай або завмри”.
Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем («IFES») на платформі ZOOM розпочала Тренінг-інтенсив «Психологія воєнного стану. Як формувати стійкість в кризових ситуаціях». Метою тренінгів є ознайомити учасників з основами психології воєнного стану; надати інформацію про зони впливу та відповідальності в екстремальних ситуаціях та після їх завершення, а також пропрацювати техніки та методики стресостійкості, емоціональної компетентності, mental health коучингу.
Спікеркою заходу виступила Наталія Семитоцька – бізнес коуч, тренерка, засновниця Mental Health Academy UA.
Сьогодні, 2 серпня 2022 року, відбувся перший модуль на тему “Психологія війни”, під час якого Наталія Семитоцька ознайомила учасників зі стандартними реакціями психіки на дестабілізацію та втрату орієнтирів; шоковою травмою, основними опорами в період війни та як впливає на психіку реальна загроза життю?
Участь в першому із п’яти заходів онлайн-навчання взяли представники громадських організацій – члени та партнери НАІУ.
*Захід було проведено в рамках реалізації проєкту «Сприяння правам осіб з інвалідністю шляхом розробки інклюзивних законів та політики» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем («IFES»)