Тренінг-інтенсив «Психологія воєнного стану. Як формувати стійкість в кризових ситуаціях»

Тренінг-інтенсив «Психологія воєнного стану. Як формувати стійкість в кризових ситуаціях»
2 Серпня 2022
Друкувати цю новину

Які процеси відбуваються в тілі людини під час війни? Як війна впливає на психіку людини? Як допомогти собі адаптуватися до війни?

Уже більше п’яти місяців українці живуть із постійним відчуттям страху. Його посилюють звуки повітряних тривог, вибухів, обстрілів і залпів артилерії. Це активує реакцію на виживання в складних умовах, відому як “бийся, тікай або завмри”.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ)  за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем («IFES») на платформі ZOOM розпочала Тренінг-інтенсив «Психологія воєнного стану. Як формувати стійкість в кризових ситуаціях». Метою тренінгів є  ознайомити учасників з основами психології воєнного стану; надати інформацію про зони впливу та відповідальності в екстремальних ситуаціях та після їх завершення, а також пропрацювати техніки та методики стресостійкості, емоціональної компетентності, mental health коучингу.

Спікеркою заходу виступила Наталія Семитоцька – бізнес коуч, тренерка, засновниця Mental Health Academy UA.

Сьогодні, 2 серпня 2022 року, відбувся перший модуль на тему “Психологія війни”, під час якого Наталія Семитоцька ознайомила учасників зі стандартними реакціями психіки на дестабілізацію та втрату орієнтирів; шоковою травмою, основними опорами в період війни та як впливає на психіку реальна загроза життю?

Участь в першому із п’яти заходів онлайн-навчання взяли представники громадських організацій – члени та партнери НАІУ.

*Захід було проведено в рамках реалізації проєкту «Сприяння правам осіб з інвалідністю шляхом розробки інклюзивних законів та політики» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем («IFES»)

  Категорія: