Робоча зустріч в рамках проєкту

Робоча зустріч в рамках проєкту
21 Березня 2023
Друкувати цю новину

Представники Житомирської обласної громадської організації осіб з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.» відвідали ТГ Романів. Багато років нашою партнерською організацією у Романові є громадська організація «Глорія» керівником якої є Олександр Гаврилюк.

Зустріч з керівництвом, мешканцями з інвалідністю громади відбулась в приміщення лікарні. На початку зустрічі директор Попаснянського Центру реабілітації «Лелека» розповіла про роботу центру в Житомирській області, про можливості співпраці. Діти з інвалідністю та їх батьки, які були присутні на заході, взяли участь у майстер – класі, вправи з кульками. Діти були задоволені та щасливі від побаченого.

Керівник Фонду захисту осіб з інвалідністю в Житомирській області та головний спеціаліст Департаменту Житомирської ОВА розповіли про фінансування державних програм для осіб з інвалідністю.  Представник ТОВ «Форвард Орто» розповів про можливості отримання ТЗР.

До Романівської громади завітали представники громадськості Пулинської ТГ з метою запозичення досвіду та підтримки колег.

Родзинкою  візиту стало відвідання центру реабілітації. Те, що ми побачили, несподівано, сучасно, прогресивно. Особи з інвалідністю можуть пройти реабілітацію в даному закладі. Керівнику медичної установи повага і подяка.

Проєкт «Підтримка діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю в маленьких громадах Житомирської області» реалізовується Житомирською обласною громадською організацією осіб з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.» за підтримки Фонду «Абіліс», Фінляндія.

  Категорія: