Подяка НАІУ від Німецького інституту прав людини, Незалежного експерта ООН з питань реалізації всіх прав людини особами старшого віку і Спеціального доповідача ООН з прав осіб з інвалідністю

Подяка НАІУ від Німецького інституту прав людини, Незалежного експерта ООН з питань реалізації всіх прав людини особами старшого віку і Спеціального доповідача ООН з прав осіб з інвалідністю
5 Травня 2022
Друкувати цю новину

Шановні колеги та друзі,

Цим електронним листом я хотіла би подякувати вам від імені Німецького інституту прав людини, спеціального доповідача ООН з прав людей з інвалідністю пана Джерарда Куінна та незалежного експерта ООН з питань користування всіма правами людини літніми людьми Пані Клаудії Малер, за участь у семінарі «Війна: актуальні питання реалізації прав людей з інвалідністю та людей похилого віку, обумовлені комплексом різних чинників” 2 і 3 травня в Берліні.

Ваш внесок дав нам змогу досліджувати механізми захисту, підзвітності та види доказів, необхідних у контексті війни в Україні та збройних конфліктів у світі. Ваші внески пролили світло на права та потреби груп, які опинилися у вразливих ситуаціях у зонах бойових дій та після втечі з країни та з країни, таких як люди з обмеженими можливостями (включаючи дітей, дорослих та літніх людей з інвалідністю) та літні люди. Ми сподіваємося, що на майбутнє, використовуючи свої відповідні ролі та використовуючи свій досвід і здатність приймати рішення, ви впливатимете на відповідні заходи політики щодо підтримки людей з інвалідністю та літніх людей, забезпечуючи рівний захист для всіх людей у ​​цих вразливих ситуаціях. Сподіваємося, що ці дебати також були корисними для вас, щоб краще зрозуміти права та потреби цих двох груп на захист та отримання.

Ми хотіли б продовжити нашу співпрацю з усіма вами в найближчі тижні та місяці, щоб ініціювати конкретні дії, які в кінцевому підсумку принесуть відчутні позитивні зміни в реальності цих груп, які вирішили залишитися в Україні, і тих, хто вирішить втекти. країна. Будь ласка, не соромтеся повідомити нам про свої дії у цьому відношенні та поділитися з нами будь-якими іншими думками чи пропозиціями.

Ще раз дякую всім!

З найкращими побажаннями,
п.п. Аура Краус

Клаудія Малер і Джерард Куінн

  Категорія: