Пішов з життя Тарас Коваль – голова Одеської обласної організації осіб з інвалідністю і учасників бойових дій

Пішов з життя Тарас Коваль – голова Одеської обласної організації осіб з інвалідністю і учасників бойових дій
20 Березня 2023
Друкувати цю новину

Пішов у вічність наш друг і колега, ветеран, захисник, голова громадської організації «Одеська обласна організація осіб з інвалідністю і учасників бойових дій» Коваль Тарас Олексійович.

Небайдужий, щирий, відкритий, відвертий! Людина яка завжди переживала за справу і за всіх, хто поруч! Навіть не дивлячись на інвалідність, яку отримав захищаючи Луганський аеропорт під час ООС, маючи серйозні проблеми здоров’я, вже зараз, продовжував захищати рідну Одесу, постійно надавав допомогу побратимам на фронт.

Пам’ятаємо його як щедру людину, коли восени 2022 року він приїхав на збір Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та привіз понад 20 кг печива, цукерок, чаю та кави. Сказав, що це від командира та побратимів. Ми розмовляли та роздивлялися його фото з чарівною домашньою кішкою, яка має чисельні міжнародні нагороди. І з такою любов’ю він розповідав про це …

Тарас мріяв увійти до паралімпійської команди лучників і практично щоденно тренувався для покращення спортивних результатів. Особливо радувався, що може це роботи в Західному спортивно-реабілітаційному центрі НКСІУ. Мріяв привезти в Центр своїх друзів-ветеранів.

А ще в нього була мрія – працювати в державному органі влади в соціальній сфері і навіть вже знайшов собі робоче місце. Поступив в Академію і вірив на краще. Не сталося!

Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!

Команда Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

  Категорія: