Особливості фізичної терапії у догляді за людьми похилого віку

Особливості фізичної терапії у догляді за людьми похилого віку
2 Лютого 2021
Друкувати цю новину

Презентуємо новий буклет “Особливості фізичної терапії у догляді за людьми похилого віку”, створений в рамках  інформаційно-просвітницької кампанії «Право на реабілітацію», яку проводить НАІУ.

Україна входить до 30 країн світу за часткою людей віком від 60 років і старше.

Із процесом старіння організм людини зазнає численних фізіологічних змін, які з часом можуть впливати на здатність до самообслуговування, виконання повсякденної незалежної діяльності, обмеження участі в соціальному житті та ускладнюють догляд.

В буклеті все про особливості базового догляду, та яких принципів необхідно дотримуватись, якщо ваша близька людина похилого віку потребує допомоги, ролі фізичного терапевта у наданні догляду та покращенні життя людей похилого віку. А також де в Україні надають послуги догляду за людьми похилого віку?

У аудіо форматі

Ролик перший
Ролик другий
Ролик третій

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Категорія: