Обговорення статей Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю

Обговорення статей Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю
2 Липня 2024
Друкувати цю новину

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі в обговоренні статей Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Ці зустрічі є важливим кроком у процесі створення Альтернативного звіту, який відображатиме реальний стан виконання положень Конвенції в Україні.

На сьогоднішній день ми вже провели п’ять зустрічей, де детально розглянули кожну статтю Конвенції. Учасники обговорили проблеми та виклики, з якими стикаються люди з інвалідністю в нашій країні, та шукали можливі шляхи їх вирішення. Наші експерти ретельно аналізують зібрані дані, узагальнюють інформацію та готують рекомендації для вдосконалення політики і практик.

Підготовка Альтернативного звіту є складним та важливим процесом, який вимагає злагодженої роботи багатьох фахівців та активістів. Наші експерти займаються обробкою інформації, яка надходить від різних джерел, включаючи громадські організації та самих людей з інвалідністю. Метою цього звіту є надання незалежної оцінки стану виконання Конвенції в Україні та пропозиції щодо покращення умов для осіб з інвалідністю.

Експертна група складається з фахівців у різних галузях, що стосуються прав осіб з інвалідністю. Вони аналізують зібрані дані, узагальнюють матеріали та готують рекомендації для включення до Альтернативного звіту. Завдяки їхній праці, ми можемо надати об’єктивну та всебічну оцінку виконання положень Конвенції.

Ми закликаємо всіх зацікавлених осіб та організації долучатися до процесу обговорення. Ваші думки та досвід є надзвичайно важливими для підготовки якісного та інформативного звіту. Долучайтеся до наших зустрічей, вносьте свої пропозиції та допомагайте нам у створенні кращого майбутнього для людей з інвалідністю в Україні.

Заходи відбуваються в рамках реалізації проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (CBM).