Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) 11 – 13 червня 2019 року проводить навчальний семінар із соціального підприємництва для осіб з інвалідністю, у т.ч. ВПО та інших категорій постраждалих внаслідок АТО «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».
До участі у заході запрошені особи з інвалідністю віком від 18 років, у тому числі внутрішньо переміщені особи, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України, такі, що планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах.
Під час заходу будуть розглянуті питання:
Місце проведення: готель «Верховина», вул. Петропавлівська 24, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська область).
Як самостійно дістатися до готелю: від станції метро «Житомирська», маршрутне таксі № 23, № 716, № 720 їхати до зупинки «Янтарна». Від залізничного вокзалу маршрутне таксі № 401 до зупинки «Янтарна» (п’ять хвилин їзди від станції метро «Житомирська» та «Академмістечко», або 15 хвилин їзди від виставкового центру «Експоплаза»).
У разі Вашої зацікавленості взяти участь, просимо заповнити анкету (завантажити анкету) та направити її на ел. адресу НАІУ: office-naiu@ukr.net не пізніше 30 травня 2019 р. Про підтвердження Вашої участі буде повідомлено додатково.
Особа, яка заповнила Анкету, погоджується з умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.
Організатори забезпечують трансфер учасників від залізничного вокзалу м. Києва до місця проведення заходу, в разі повідомлення часу прибуття.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Фадєєв Олександр (044) 279-61-74; 279-61-82; (097) 984-74-62;
Гриб Олена (044) 279-61-74; 279-61-82; Поліщук Олена (067) 133-99-53, (095) 380-37-87.
Організатори забезпечують учасникам поселення та харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови наявності документів відповідно до норм, визначених законодавством, а саме:
УВАГА! Нагадуємо, що НАІУ проводить оплату послуг з проживання, харчування та відшкодовує вартість проїзду учасників відповідно до Інструкції про службові відрядження, а саме:
Витрати на проїзд (у тому числі бронювання транспортних квитків) до місця відрядження (проведення заходу) і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі).
До проїзного квитка/вартості проїзду не може вноситись/входити «оплата чаю/кави».
У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.
Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.
З метою підтвердження правомірності надання пільги щодо сплати туристичного збору необхідно мати копії документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії (особи, які прибули у відрядження – копія наказу про відрядження, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого) – копія пенсійного посвідчення; ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – копія посвідчення.
В разі відсутності вищезазначеного, особа самостійно сплачує туристичний збір.
Дякуємо за співпрацю.