НАЦІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО – УЗГОДЖЕНА ДОСТУПНІСТЬ

11 Серпня 2021
Друкувати цю новину

09 серпня 2021 року під головуванням Голови ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» Валерія Сушкевича відбулася робоча нарада із представниками АТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ), між якими підписано договір щодо постачання 100 нових пасажирських вагонів українського виробництва, закуплених за кошти держави, частина з яких купейні вагони із можливістю перевезення людей з інвалідністю в кріслі колісному.

Участь у заході від КВБЗ взяли технічний директор Гречкін Алексій Агнатолійович та начальник проектно-конструкторського управління Шкабров Олег Анатолійович, які висловили свою готовність до активної співпраці для забезпечення пасажирів, в тому числі із інвалідністю, інклюзивними сучасними вагонами, доступними для всіх.

На нараді обговорили перспективи реалізації вдосконалення вагонів, передбачених для маломобільних груп населення, в тому числі людей з інвалідністю, врахування сучасних вимог для комфортного перевезення, передбачення всіх можливих дрібниць під час розробки технічної документації.

Також за результатами консультативної наради КВБЗ надано додаткові пропозиції щодо оснащення пасажирського залізничного вагону (під час будівництва та/чи ремонту) елементами доступності для осіб із порушеннями зору, слуху та інших категорій маломобільних груп пасажирів, розроблених фахівцями Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, зокрема Є. Свєтом.

НАІУ завжди готова до подальшої співпраці з наданням всього комплексу консультаційних послуг за відповідними питаннями.

РОБОТА ТРИВАЄ!!!

Інформація розміщена в рамках Всеукраїнської програми «Національне партнерство – узгоджена доступність», переможниці конкурсу програм громадських об’єднань осіб з інвалідністю, що отримали фінансову підтримку у 2021 році за рахунок державного бюджету.

 

#Доступність #Держбюджет #ФСЗІ #МіністерствоСоціальноїПолітики
#ФондСоціальногоЗахистуІнвалідів  #НАІУ  #Укрзалізниця   #КВБЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар