НАІУ за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю (EDF) та за участі міжнародних експертів проводить цикл вебінарів з різних питань доступності

НАІУ за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю (EDF) та за участі міжнародних експертів проводить цикл вебінарів з різних питань доступності
8 Листопада 2022
Друкувати цю новину

За даними Офісу Президента України, в Україні зруйновано понад 94 тисяч об’єктів інфраструктури.

Відновлення всіх цих об’єктів і будівництво нової інфраструктури повинно відбуватися таким чином, щоб люди з інвалідністю могли ними користуватися нарівні з іншими.

При цьому, для такого відновлення буде корисним врахувати досвід інших країн та міжнародних експертів. Такий досвід також буде корисним для процесів нормотворчості, які зараз активно відбуваються в Україні.

Саме тому ГС “ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” (НАІУ) за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю (EDF) та за участі міжнародних експертів планує проведення  циклу вебінарів з різних питань доступності.

До участі запрошуються представники державних органів влади, будівельної галузі, фахівці, які займаються питаннями доступності, викладачі вузів, громадські об’єднання людей з інвалідністю.

Перший вебінар пройде : 15 листопада 2022 р.

Час: з 12:00 до 14:00 год.

Місце проведення : ZOOM

Тема вебінару: «Забезпечення рівності та інклюзії людей з інвалідністю».

Запрошений експерт: Кейт Робертсон (Keith Robertson), Disability Beyond Boarders, більше 30 років роботи у сфері доступності (детальніше про експерта: www.disabilitybeyondborders.org)

Теми  вебірнару:

  • що на думку експерта потрібно зробити щоб покращити роботу зі створення доступності в Україні;
  • приклади норм Великої Британії з доступності;
  • приклади створення доступного середовища.

Вебінар проводиться англійською мовою, забезпечується синхронним перекладом на українську мову, а також перекладом жестовою мовою.

Кількість учасників обмежена технічними можливостями.

Участь у заході можлива за умови попередньої реєстрації на цей вебінар, а саме заповнення та відправлення до 18:00 13 листопада 2022 р. Google-форми за посиланням: https://cutt.ly/bN3hPKS

* Увага! Посилання для участі надійде після реєстрації на вказану Вами адресу електронної пошти. Будь-ласка, перевірте що вона вказана вірно.

  Категорія: