Майстер–клас «Солодкі мрії»

Майстер–клас «Солодкі мрії»
23 Травня 2023
Друкувати цю новину

Громадська організація «Молодь. Жінка. Сім’я.» суботнього дня провела майстер – клас «Солодкі мрії».  Захід відбувся за підтримки Фонду Швидкого Реагування, США в рамках реалізації проєкту «Підтримка жінок – лідерок з інвалідністю в період війни».

Жінки – лідерки перезавантажились, попрацювали пензликами, отримали консультації, поради, обмінялись досвідом. До учасників завітали колеги з ТГ Пулини, ВОІ СОІУ, представниця ГУД в Житомирській області, Житомирські обласні громадські організації УТОГ і УТОС, Товариство осіб з інвалідністю Богунського району, лідерки та лідери ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.». Визначили план заходів на наступні місяці. Кожна учасниця майстер – класу отримала подарунок – власноруч розмальовані шоколадні іграшки.

Ірина Смірнова – голова Житомирської обласної громадської організації УТОС, подякувала за чудовий креативний захід, за нагоду провести робочу зустріч щодо обговорення проблематики життєдіяльності осіб з інвалідністю різних нозологій, зокрема щодо безбар’єрності в психологічно сприятливому форматі. “Ми мали можливість на практиці відпрацювати форми та види допомоги осіб з інвалідністю різних нозологій один одному, обмінятися досвідом та визначити деякі напрямки майбутньої співпраці”.

Окрема подяка керівництву та працівникам ресторації «Дубки» за толерантність, турботу та сприяння процесу соціалізації та подолання проявів дискримінації осіб з інвалідністю.

  Категорія: