Компетентність лідерок для зміцнення потенціалу ГОІ в умовах військового часу

Компетентність лідерок для зміцнення потенціалу ГОІ в умовах військового часу
6 Липня 2023
Друкувати цю новину

Асоціація захисту та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» та Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) запрошують взяти участь у  Всеукраїнському неформальному тренінговому навчанні «Компетентність лідерок для зміцнення потенціалу ГОІ в умовах військового часу».

Захід відбудеться в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується за підтримки ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи,  надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

Учасниці  підвищать  компетентності по розвитку спроможності своєї організації, адвокації прав людей з інвалідністю в умовах військового часу.

Навчання  відбудеться 12-14 липня 2023 р. за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Стрижавська територіальна громада, с Дорожне, провулок Київський,  6 – А.

До участі у заході запрошуємо лідерок громадського руху з усіх областей України, зокрема: жінок з  інвалідністю, мам (разом з дітьми), які опікуються дівчатками  та недієздатними жінками з інвалідністю.

Організатори забезпечують: зустріч учасників, проживання, харчування та відшкодовують проїзд.

У разі Вашої зацікавленості взяти участь у навчанні, просимо заповнити та направити анкету-заявку (див. додаток) не пізніше 15:00 год. 9 липня 2023 року на електронну адресу: fotina_1711@i.ua.

Особа, яка заповнила анкету-заявку, погоджується з умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет. Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

За додатковою інформацією звертайтесь:

  • Демко Світлана Василівна – представник НАІУ у Вінницькій області – (096) 413-22-27, (095) 909- 91- 05, тел. (0432) 509 -145, fotina_1711@i.ua
  • Головко Наталя Олександрівна (щодо організації заходу) – (097) 230-20-01.

Організатори компенсують вартість проїзних квитків автобусом чи залізничним транспортом (таксі та власний транспорт не підлягає відшкодуванню), за умови ОБОВ’ЯЗКОВОЇ наявності оригіналів та копій проїзних документів та документів, що посвідчують особу (для обох учасників), відповідно до норм визначених законодавством, а саме:

  • оригіналів проїзних документів,
  • копії паспорту (стор. 1, 2, 10, 11),
  • копії ідентифікаційного коду,
  • копії пенсійного посвідчення або довідки МСЕК (для людей з інвалідністю),
  • для дітей обов’язково копії свідоцтва про народження або паспорту та ідентифікаційний код.

До проїзного квитка/вартості проїзду не може вноситись/входити «оплата чаю/кави».

У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.

Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.

#wphfund #НАІУ #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises

 

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

 

  Категорія: