Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Презентація проєкту Кодимській територіальній громаді

Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Презентація проєкту Кодимській територіальній громаді
14 Червня 2024
Друкувати цю новину

12 червня 2024 року представники НАІУ відвідали Кодимську територіальну громаду Одеської обл. За участі міського голови провели ознайомчу зустріч в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги», що реалізовується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», з представниками ОМС, закладів охорони здоров’я та громадських об’єднань людей з інвалідністю громади. 

Під час заходу презентували цілі та завдання проєкту, головною метою якого є посилення інклюзивності в секторі охорони здоров’я та спрямування своєї діяльності на мобілізацію місцевих організацій осіб з інвалідністю, органів місцевого самоврядування та постачальників медичних послуг. 

Учасників ознайомили із загальними аспектами надання реабілітаційних послуг; представили Алгоритм проведення дослідження щодо надання медичних та реабілітаційних послуг в територіальних громадах. Обговорили проблемні питання щодо надання реабілітаційних послуг в територіальній громаді.

В межах проєкту представники НАІУ відвідали КНП “Кодимська міська лікарня”, де зустрілись з керівництвом та персоналом лікарні, обговорили питання щодо надання інклюзивних реабілітаційних послуг, проблеми та перепони, з якими стикнулися в процесі надання послуг вразливі категорії населення. 

З метою оцінки ролі та функцій органів місцевого самоврядування у впровадженні інклюзивних медико-реабілітаційних послуг було проведено глибинне інтерв’ю з представниками місцевої влади. 

Реалізація проєкту триває. Наступний візит відбудеться вкінці червня до Іршавської та Міжгірської громад, що на Закарпатті. Слідкуйте за нашими новинами.

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

 

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: