Інформаційне повідомлення в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я»
21 Березня 2023
Поширити:
До уваги осіб з інвалідністю, у т.ч. ВПО Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Львівської, Харківської, Чернівецької області та м. Київ.
Національна Асамблея людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» розширює доступ до консультативних, інформаційних послуг, правової допомоги тощо.
Визначено представників/представниць проєкту, які будуть вивчати потреби серед цільової групи в областях та у подальшому забезпечувати підтримку людей з інвалідністю, які звернулись в рамках проєкту – надавати послуги кейс-менеджменту. Діяльність буде зосереджено на наданні послуг відповідно до індивідуальних потреб особи яка звернулась. Серед послуг, які можна отримати: консультаційні/інформаційні послуги, консультацію/допомогу в оформлення інвалідності, довідки МСЕК, ІПР (індивідуальної програми реабілітації), отримання ТЗР (технічних засобів реабілітації), щодо працевлаштування чи супроводу на робочому місці, отримання окремих видів гуманітарної допомоги, тощо.
Діяльність кейс-менеджерів передбачає співпрацю з іншими професіоналами, взаємодію з різними організаціями та фахівцями, залученими до надання послуг у межах конкретного звернення.
Контактні телефони в областях проєкту:
Вінницька
(095) 909-91-05
Дніпропетровська
(095) 909-50-11
Житомирська
(095) 905-08-55
Київська
(095) 905-07-37
Львівська
(095) 905-09-77
Харківська
(095) 909-50-65
Чернівецька
(095) 905-08-58
м. Київ
(095) 909-10-35
У разі необхідності ви можете зателефонувати представницям/ представникам проєкту з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю та обговорити питання, які вас цікавлять. У разі необхідності ви зможете домовитись про особисту зустріч.
Прохання бути толерантними і враховувати, що обробка звернень/дзвінків потребує певного часу, а також залежить від поточної ситуації в регіоні (повітряні тривоги, відключення електроенергії, нестабільність зв’язку, тощо). Якщо ви одразу не додзвонились до представників/представниць в регіонах, то будь-ласка передзвоніть через деякий час і ви отримаєте консультацію.
Впевнені, що спільно ми зможемо вирішити більшість питань, що виникають або зкорегуємо напрямок подальшої активності.
Разом з тим, нагадуємо, що в рамках проєкту працює телефонна “гаряча лінія” НАІУ для звернень з надання правової допомоги особам з інвалідністю, членам їх родин, батькам, які виховують дітей з інвалідністю, іншим вразливим категоріям населення.
Телефон «гарячої лінії»: 050 905 07 95 («гаряча лінія» працює з 9:00 до 17:00 з понеділка поп’ятницю)
За цим номером наші фахівці нададуть вам консультацію та поінформують щодо чинних законів та інших нормативно-правових актів щодо прав осіб з інвалідністю, а також пов’язаних з цим питань. Також, запропонуємо можливі шляхи вирішення проблемних питань по суті.
*************
Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.
Люди з інвалідністю, ветерани, активісти та мешканці громади перевірили доступність об’єктів у центрі міста, обговорили проблеми і рішення. Доступність — це не розкіш, а базове право кожної людини. Доступність потрібна і ветеранам, і людям з інвалідністю, і батькам з дитячими візочками, і дітям, і людям старшого віку. Доступність – це для тебе! Робімо наші заклади […]
У щоденній рутині ми рідко зупиняємось, щоб подумати: як багато означає простий доступ до допомоги, коли вона не формальна, а щира, своєчасна і точна. Для багатьох людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб і тих, хто живе на межі вразливості, така підтримка – це не тільки про полегшення побуту. Це про гідність, вибір і можливість залишатися […]
Як залучити недержавний сектор до надання соціальних послуг? Якими є основні переваги такого партнерства? Як визначати потреби громади у соціальних послугах? Як створювати координаційні групи із вивчення такої потреби, уникаючи при цьому найпоширеніших помилок? Як здійснювати моніторинг надання соціальних послуг, визначивши оцінку якості? Спікери нашого вебінару проаналізують урядові документи щодо надання соціальних послуг; поділяться практичними […]
«У Копенгагені перейшли від принципу безабар’єрного середовища до принципу універсального дизайну. Таким чином столиця Данії демонструє, що розглядає створення міського простору, доступного для людей з інвалідністю, як фундаментальну складову сучасного міста», – розповідає генеральна секретарка Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Вікторія Назаренко, яка разом із іншими членами організації відвідувала столицю Данії на запрошення DPOD […]
18 червня в місті Сторожинець відбувся старт адвокаційної кампанії «Громади для всіх: разом із людьми з інвалідністю створюємо зміни». Це не просто захід – це початок великої та об’єднуючої роботи над тим, аби зробити громаду доступною, інклюзивною та зручною для кожного. На центральній площі зібралися мешканці Сторожинця: люди з інвалідністю, представники громадських організацій, ветерани, представники […]
Метою діяльності Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) є об’єднання організацій, членами яких є люди з інвалідністю, задля захисту прав, посилення можливостей та розбудови інклюзивного суспільства. Минулого року до великої родини НАІУ приєдналася громадська організація «Мрії особливих дітей». Для її команди це не лише формальне членство – а можливість знайти друзів, однодумців і надійних […]