Інформаційне повідомлення в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я»

Інформаційне повідомлення в рамках проєкту  «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я»
21 Березня 2023
Друкувати цю новину

До уваги осіб з інвалідністю, у т.ч. ВПО Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Львівської, Харківської, Чернівецької області та м. Київ.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» розширює доступ до консультативних, інформаційних послуг, правової допомоги тощо.

Визначено представників/представниць проєкту, які будуть вивчати потреби серед цільової групи в областях та у подальшому забезпечувати підтримку людей з інвалідністю, які звернулись в рамках проєкту – надавати послуги кейс-менеджменту. Діяльність буде зосереджено на наданні послуг відповідно до індивідуальних потреб особи яка звернулась.  Серед послуг, які можна отримати: консультаційні/інформаційні послуги, консультацію/допомогу в оформлення інвалідності, довідки МСЕК, ІПР (індивідуальної програми реабілітації), отримання ТЗР (технічних засобів реабілітації), щодо працевлаштування чи супроводу на робочому місці, отримання окремих видів гуманітарної допомоги, тощо.

Діяльність кейс-менеджерів передбачає співпрацю з іншими професіоналами, взаємодію з різними організаціями та фахівцями, залученими до надання послуг у межах конкретного звернення.

Контактні телефони в областях проєкту:

Вінницька (095) 909-91-05
Дніпропетровська (095) 909-50-11
Житомирська (095) 905-08-55
Київська (095) 905-07-37
Львівська (095) 905-09-77
Харківська (095) 909-50-65
Чернівецька (095) 905-08-58
м. Київ (095) 909-10-35

У разі необхідності ви можете зателефонувати представницям/ представникам проєкту з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю та обговорити питання, які вас цікавлять. У разі необхідності ви зможете домовитись про особисту зустріч.

Прохання бути толерантними і враховувати, що обробка звернень/дзвінків потребує певного часу, а також залежить від поточної ситуації в регіоні (повітряні тривоги, відключення електроенергії, нестабільність зв’язку, тощо). Якщо ви одразу не додзвонились до представників/представниць в регіонах, то будь-ласка передзвоніть через деякий час і ви отримаєте консультацію.

Впевнені, що спільно ми зможемо вирішити більшість питань, що виникають або зкорегуємо напрямок подальшої активності.

Разом з тим, нагадуємо, що в рамках проєкту працює телефонна “гаряча лінія” НАІУ для звернень з надання правової допомоги особам з інвалідністю, членам їх родин, батькам, які виховують дітей з інвалідністю, іншим вразливим категоріям населення.

Телефон «гарячої лінії»: 050 905 07 95 («гаряча лінія» працює з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю )

За цим номером наші фахівці нададуть вам консультацію та поінформують щодо чинних законів та інших нормативно-правових актів щодо прав осіб з інвалідністю, а також пов’язаних з цим питань. Також, запропонуємо можливі шляхи вирішення проблемних питань по суті.

*************

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.

 

                 Команда проєкту.