Онлайн-навчання з нейрореабілітації: HIIT як частина комплексних послуг відновлення

10 December 2025

12 грудня 2025 року відбудеться чергове онлайн-навчання з практичних питань реабілітації для фахівців Іванківської громади на тему: «Високоінтенсивне інтервальне тренування (НІІТ), як метод комплексних послуг з нейрореабілітації. Від поняття, безпеки та методології до впровадження на місці».

Під час заходу учасники розберуть:

  • що таке високоінтенсивне інтервальне тренування (HIIT) у контексті нейрореабілітації;
  • принципи безпечного застосування HIIT для людей з наслідками травм та уражень нервової системи;
  • базову методологію побудови занять;
  • як інтегрувати HIIT у вже наявні реабілітаційні маршрути та роботу мультидисциплінарної команди «на місці» — в лікарні та громаді.

Навчання орієнтоване на лікарів, фізичних терапевтів, фахівців з реабілітації та членів мультидисциплінарних команд, які працюють з людьми з інвалідністю та пацієнтами, що потребують тривалої реабілітації.

Захід відбувається в межах проєкту «Покращення доступу до якісної мультидисциплінарної фізичної реабілітації та інтеграції людей з інвалідністю в Іванківській громаді», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Іспанського агентства міжнародного співробітництва у сфері розвитку.

Related news

All news

Admission to NAPD

Are you impressed by our activities? Join the member organizations of the National Assembly of People with Disabilities of Ukraine!
join NAPD