Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує реалізацію проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні»

27 July 2022

Секретаріатом НАІУ проведена чергова робоча нарада в онлайновому форматі на платформі Zoom з керівниками та представниками громадських організацій людей з інвалідністю – партнерами проєкту, що надають кризові послуги жінкам з інвалідністю, жінкам, які виховують дітей з інвалідністю, жінкам похилого віку (в тому числі внутрішньо переміщеним особам) через центри тимчасового перебування.

На зустрічі обговорили стратегічні питання щодо реалізації проєкту, підготовки моніторингових та фінансових звітів, проблемні питання і шляхи їх вирішення та інші організаційні моменти.

Керівниця проєкту Вікторія Назаренко побажала усім учасникам-партнерам успіху у подальшій реалізації, а головне Перемоги та Миру!

Захід проведено в рамках реалізації проекту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

Проєкт полегшить доступ до інформації та забезпечить правову та психологічну підтримку жінкам та дівчатам з інвалідністю, які постраждали внаслідок війни, особливо тим, хто має специфічні потреби. WPHF – це єдиний глобальний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у миробудівництві та гуманітарному реагуванні. WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. WPHF – це інноваційне партнерство між державами-членами, ООН та громадянським суспільством, у якому всі зацікавлені сторони представлені в його глобальній Фінансовій раді.

Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду: www.WPHFund.org and www.WPHFund.org/1000WomenLeaders

#wphfund #WomenBuildPeace   #WomenRespond2Crises #UNSCR1325 #InvestinWomen #1000WomenLeaders

#НАІУ  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

… Робота триває!.

Related news

All news

Admission to NAPD

Are you impressed by our activities? Join the member organizations of the National Assembly of People with Disabilities of Ukraine!
join NAPD
en_USEnglish