До уваги членів та партнерів НАІУ! На опрацюванні проєкт постанови КМУ

25 Березня 2021
Друкувати цю новину

Шановні колеги та колежанки!

До Секретаріату Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) надійшов на опрацювання проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання забезпечення організації та надання освітніх послуг дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога".
Просимо розглянути зазначений проект та надати свої пропозиції чи зауваження  до 900  29.03.2021 р. на електронну адресу НАІУ office-naiu@ukr.net .

 

Завантажити пакет документів
Від Мінсоцполітики України надійшов на опрацювання проєкт Закону України
  Категорія:
  1. Гурин Віктор
    26 Березня, 09:02 #1 Гурин Віктор

    Задумка дуже хороша. Але почитаний статут викликав сумнів. Немає конкрититзації де будуть утворені школи? Як буде контролироватись їх діяльність? Як вимоги для школи у закладі освіти ?площі, обладанання, технічне забезпечення, норми забезпечення!!!! Які кваліфакаційні вимоги до персоналу? Питань дуже багато. І велика боязнь про перетворення даного закладу в годівнцю від бюджету. Дуже і дуже обережно потрібно підійти до вкриття таких шкіл .Кожну школу відкривати індивідуально . Не забувати про ососбливості навчання песоналу відповідно до вимог Конвенції.

    Reply to this comment

Додати коментар