25 січня. Вебінар «Гуманітарна координація в умовах гуманітарної кризи в Україні»

25 січня. Вебінар «Гуманітарна координація в умовах гуманітарної кризи в Україні»
19 Січня 2023
Друкувати цю новину

25 січня 2023 року з 14:00 до 16:15 год (час закінчення – орієнтовний) Національна Асамблея людей з інвалідністю України організовує вебінар на тему «Гуманітарна координація в умовах гуманітарної кризи в Україні», який  спрямований на тих, хто працює та займається волонтерством у відповідь на українську гуманітарну кризу.

Спікерка заходу: Юлія Ющенко – тренер RedR UK (неурядова організація, що займається розбудовою та посиленням потенціалу спеціалістів).

Вебінар має на меті надати вам огляд механізмів гуманітарної координації та їх практичне застосування, які можуть допомогти налагодити ефективне надання гуманітарної допомоги.

Він підходить для тих, хто вперше бере участь у діях, пов’язаних з реагуванням на гуманітарну кризу, тим хто прагне зрозуміти основні концепції координації, а також для більш досвідчених працівників, яким потрібна інформація про те, як працювати з механізмами та викликами, характерними для гуманітарної кризи в Україні.

Вебінар складається з двох онлайн-сесій, тривалістю 60 хвилин кожна. Українською мовою, забезпечується синхронним перекладом жестовою мовою.  Між сесіями буде невелика перерва.

Участь у заході передбачає реєстрацію безпосередньо перед входом на захід, після цієї реєстрації Ви отримаєте посилання для входу.

Прохання врахувати на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZckduioqzIqH9ZwXN2FKH5D9CHfBWF_NqjR

Організатори почнуть приєднувати учасниць та учасників заходу об 13:50.

 

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності та Християнської місії незрячих (СBM).

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ